Wraz z kalendarzową i astronomiczną wiosną w naszym Muzeum pojawiło się więcej zieleni. Dzięki Zarząd Zieleni Warszawy w donicach obok posadzonych wcześniej tulipanów
pojawiły się biało-czerwone bratki![]()
. Nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli podziwiać je w pełnym rozkwicie.
